HotmixPRO Gastro'nun üstün, eşsiz özelliği, 190°C'ye (374°F) varan sıcaklıklarda pişirilmeyi gerektiren kremalar, soslar ve reçeller gibi şekerin karamel hale getirilmesini başarılı bir sonuca ulaşmayı temin etmek için tarifler hazırlanırken, sürekli dikkat ve tekrarlanan kontroller gerektiren birçok ara adımı ortadan kaldırarak pişirebilmesidir. Ultra hassas sıcaklık kontrolü sayesinde malzemelerin tamamı hazneye koyulabilir ve arzu edilen sonuca minimum zorlukla ulaşma rahatlığı sunar, elektronik olarak kendi tariflerinizi basit ve dolaysız bir şekilde hafızaya alır. HotmixPRO Gastro aynı zamanda haznesindeki malzemeleri sabit ve tek bir şekilde belirlenen hızda karıştırıp her zaman hatasız bir karışım elde etmenizi sağlar.
Basit kullanımı ve ideal sıcaklığı koruma özelliği göz önüne alınırsa, hazırlıklar boş yere zaman kaybetmeden yapılabilir ve bu da kalitenin beklentilerin altına düşmeyeceğini garanti eder.

HotmixPRO Gastro'nun dahili hassasiyet kontrolleri sayesinde en zorlu profesyonel bir yemeğin ve lezzetin kalitesini en üst düzeye çıkarabilecek. Dahası en güzel ve en popüler tarifleri standartlaştırılabilir. Böylece istediğiniz günde ve saatte aynı ürünü aynı kalitede yeniden elde edebilirsiniz.

Gerçekten de HotmixPRO Gastro, gıda hizmeti profesyonellerine eskiden zamanın yetersiz olmasından dolayı yapılması zor olan yeni bir tarif hazırlamak veya sadece bir elektronik yemek kitabından özel bir tarif bulmak gibi birçok işi şimdi kolaylıkla ve kaliteden taviz vermeden halletmelerine olanak sağlar. Tüm bunları yaparken bir anda birçok yerde olmanıza gerek kalmadan yapabilir, daha fazla boş zamanınızı, eskiden karışık hatta bazen imkansız görünen, fakat gelecekte daha basit ve daha çabuk yapılacak başka şeylere kullanabilirsiniz.

Kısacası, gıda hizmeti teklifleri geliştirilebilir, müşteri memnuniyeti arttırılabilir.

 

The HotmixPRO Gastro sıvıları karıştırmaya yarayan bir mikser ve her türlü katı malzemeyi kıymaya yarayan bir kesiciolarak çalışması için tasarlanmış özel bıçakları ile yenilikçi, çok işlevli bir makinadır. Bu imkanlar, makinanız değişik hızlarda eşzamanlı olarak karıştırmaya devam ederken 25°C (77°F) ve 190°C (374°F) sıcakları arasında her türlü yemeği ısıtıp pişirebilen bir ısıtma sistemi ile bütünleştirilmiştir.

Bıçakları 12500 devire kadar hızlı çalıştıran 1500W'lık profesyonel seviye motoru ile donatılan HotmixPRO Gastro, her türlü besini anında kıyar, püre haline getirir, suyunu çıkarır, harman eder veya karıştırır. Dahası, geliştirilmiş paslanmaz çelik haznesi sayesinde 2 litreye kadar besini işleyebilir. 

Birçok besin hazırlama işlemi dakikadaki devir sayısı 3000'in üzerindeki günlük kesici makinalarla yapılabilir, fakat HotmixPRO Gastro ile bu işlemler, besinlerin özelliklerini ve kalitesini kaybetmeksizin çok daha çabuk sürede yapılabilir. 

 

12500 devir sayesinde işleme süreleri farkedilebilir şekilde azalıp karışım ve malzemeler hayal edebileceğiniz her ihtiyacı tatmin edecek seviyede kalacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR