Smoking Gun PRO

Smoking Gun PRO (GSM700PSS0NUK1)

Fiyat : €249,00  + KDV
Stok Miktarı : 72
₺3.689,34 'den başlayan taksitlerle

Smoking Gun PRO

Smoking Gun® Pro elle tutulan bir gıda tütsüleyicidir. Normalde tütsüleyemeyeceğiniz gıdaları doğal soğukluklarında tütsüyle hızlı şekilde işleyebilirsiniz: tereyağı, istiridyeler, kokteyller, salatalar, çikolata, mereng, vs.

Smoking Gun® Pro, her çeşit yiyecek veya sıvı için kullanılan soğuk duman üretir. Esnek bir el tipi cihaz olarak, çeşitli dumanlı lezzetler ve aromalar ile infüzyon veya son dokunuş için kullanımı kolaydır. Çeşitli ağaç yongaları, çaylar, otlar, baharatlar, saman ve hatta kurutulmuş çiçekler de dahil olmak üzere yanıcı maddelerin seçimi yalnızca hayal gücünüzle sınırlıdır. Tamamen yeni Smoking Gun Pro, özellikle ticari kullanım için özel olarak tasarlanmış geniş sağlam bir gövdeye sahiptir.

  • Tek parçalı, sökülebilir anotlanmış alüminyum tütsü bölmesi
  • Ağır-görev metal üfleyici fan - ısındığında erimez
  • Verimli, düşük gürültülü motor
  • Sous Vide yöntemiyle ya da gıdanın normal olarak doğrudan ateşe veya dumana maruz kalmadığı diğer yöntemlerle pişirilen gıdaların işlenmesi için mükemmeldir.

Kutu İçerisinde;

4 Adet Filtre 

1 adet pervaneyi sökebilmek için allen anahtar 
Ayar Vidası

4 Adet AA pil
Kullanım Kılavuzu

İki adet 1/2oz örnek PolyScience Amerikan ceviz ağacı ve elma ağacı tütsü talaşı içerir.

Çeşitli teknikler kullanarak tütsü tadı ve aroması katabilirsiniz.

  • Cam fanus ile masa'ya tabak servisi esnasında,
  • Katı gıdaları konteyner veya torbalarda tütsülemede,
  • Blender ve Shaker ile yiyecek ve içeceklerin tütsülenmesinde...vs

24 konuk için o anda yemek pişirmem gereken bir dış mekan yemeğinde tütsü tabancasını kullandım. Cam altında tütsülenmiş Kona Kampachi'li bir yemek yapmaya karar verdim. Tütsü tabancası ve şaşırtıcı sunumun yarattığı fırsat sayesinde gece tam bir başarıyla sonuçlandı.

- Don Schoenburg, The Lido Deck Lokantası 

"Alinea, Next Restaurant ve The Aviary'de Breville PolyScience Smoking Gun Pro kullanıyoruz. Bu harika bir araç ve yeniliktir.  Büyütülmüş taban ve değişken fan hızı Breville ve PolyScience'in yeniliklerini ve teknolojilerini nasıl geliştirmeye devam ettiğinin bir göstergesidir. "

- Grant Achatz

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR